PANEL UŻYTKOWNIKA
PANEL UŻYTKOWNIKA

Wykaz lekarzy klubowych KDP/CMAS

 

Imię Nazwisko data ważności certfikatu Zakres

uprawnień

Specjalizacje  Miejscowość             Telefon   e-mail
Adamaszek Krzysztof 2012-08-21 KR Grudziądz
Antonowicz Iwona 2009-06-29 KR Szczecin 48501343751 ivona_a@tlen.pl
Bagiński Daniel 2014-12-31 KR Gdańsk 48693976060 danielbag@wp.pl
Bała Małgorzata 2009-06-16 KR Anestezjologia i intensywna terapia Bydgoszcz 48605573320 g.bala@wp.pl
Bartol Monika 2014-12-31 KR Nowy Tomyśl 48502160597 mobartol@interia.pl
Bartoszewicz Tomasz 2012-07-03 KR Poznań 48602187277 tomaszbartoszewicz@poczta.onet.pl
Bąk Adam 2015-08-08 KR Choroby wewnętrzne, Gastroenterolog Nysa 48606393387
Berger Mieczysław 2011-06-22 KR Pediatria, Medycyna rodzinna Zalasowa 48601305578
Brzeziński Jacek 2011-10-09 KR Warszawa
Byrdy Wacław 2010-08-03 KR Bielsko-Biała 48601494808
Ciszewska Barbara 2011-08-22 KR Myślenice
Czerniec Ireneusz 2017-12-11 KR Gorzów Wielkopolski 48783383242 ortopedagorzow@wp.pl
Drozd Łukasz 2011-06-22 KR Miasteczko Śląskie 48507060582 gofur@wp.pl
Dybowicz Jacek 2015-06-09 KR Kraków 48604504465 jdybow@mp.pl
Dynowski Zbigniew 2014-12-31 KR Szczecin 48501705725 zbigniew.dynowski@vp.pl
Fedorowicz-Zwetler Elżbieta 2013-09-24 KR + KN Psychiatria Białystok 48502575216 elazwetler@w.tkb.pl
Fidler Krzysztof 2010-09-14 KR Wrocław 48609105068
Frąckowiak Marek 2015-06-15 KR Poznań, 48793303896 thelarch@poczta.onet.pl
Gajewska Monika 2013-07-10 KR Poznań 48604433118 mongaj4@wp.pl
Geisler Zbigniew 2012-07-20 KR Pediatria Zabrze krogulec_@poczta.onet.pl
Góral Mariusz 2011-10-05 KR + KN Bielsko-Biała 48338184691 mgoral@hospital.com.pl
Hałasa Robert 2014-12-31 KR Gdynia 48604246666 hausa@mp.pl
Hryniewiecki Tomasz 2014-02-14 KR Kardiologia Warszawa hryniewiecki@gmail.com
Iwaniszyn-Popowicz Iwona 2011-06-22 KR Pediatria Tarnowskie Góry 48606416660 iwoiwa18@wp.pl
Jasiński Mariusz 2014-12-31 KR Gdynia jasinskimariusz@wp.pl
Kamińska Alicja 2012-06-19 KR Lublin
Kazek Janusz 2011-07-14 KR Katowice
Kaźmierczak Agnieszka 2012-06-18 KR Warszawa
Kłys Jowita 2011-06-22 KR Łask 48695749419 jowita@mp.pl
Konfederak Marek 2013-12-03 KR + KN Ginekologia i położnictwo Wrocław 48606859854 konfi@post.pl
Kot Jacek 0000-00-00 KR + KN Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna hyperbaryczna Gdynia
Kozioł Michał 2018-07-14 KR Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Mysłowice 48503985898 michal_divedoc@op.pl
Kozłowski Aleksander 2012-06-18 KR Wrocław
Krawczyk Marek 2011-07-10 KR Łódź
Krawczyk Maksym 2014-12-31 KR
Krycka Joanna 2013-11-24 KR + KN Pediatria, Medycyna rodzinna Piotrków Trybunalski 48601779821 j.krycka@wp.pl
Krypel Justyna 2011-06-22 KR Tychy 48509615076 justynaxyz@wp.pl
Kucharczyk Agnieszka 2011-07-17 KR Warszawa 48603387787
Kuszej Maria 2008-05-27 KR Gdańsk 48503509977
Kuszewski Krzysztof Jacek 0000-00-00 KR + KN Warszawa kkuszewski@yahoo.pl
Larysz Dawid 2013-09-10 KR Katowice 48501336296 lapat@poczta.onet.pl
Lis Paweł Robert 2010-08-23 KR Zgorzelec 48602103123 pawe9395673@poczta.onet.pl
Łącka-Kotras Izabela Barbara 2012-06-19 KR Medycyna pracy Łódź 48605694874 izabela.lecka@neostrada.pl
Łukasik Marta 2012-06-18 KR Chirurgia ogólna Biała Podlaska 48504179131
Majewski Waldemar 1900-01-01 KR Szczecin wdmajewski@poczta.wp.pl
Majewski Wojciech 2012-06-18 KR Zabrze 48502619726 wmajewski1@poczta.onet.pl
Majewski Włodzimierz 2015-04-25 KR Szczecin 48605924492
Malczewska Magdalena 2009-06-16 KR Częstochowa 48606124379
Marzec Krzysztof 2008-11-18 KR Częstochowa 48600260884 mercu@mp.pl
Marzec Krzysztof 2014-12-31 KR Częstochowa 48600260884 marzec@prenet.pl
Michalski Andrzej 2011-08-22 KR Poznań 48504616346 amichalski@home.pl
Michałkowska-Pędzisz Magdalena 2013-01-01 KR Warszawa 48606875007
Michałowska-Kremens Dorota 2012-06-18 KR Nowogród Bobrzański
Miednik Elżbieta 2012-05-27 KR + KN Medycyna pracy Opole 48509989332 elamiednik@interia.pl
Mielcarek Robert_Andrzej 2014-01-01 KR + KN Anestezjologia i intensywna terapia Toruń 48600322500 romi@mp.pl
Mierzecki Andrzej 2009-06-24 KR + KN Warszawa 48601228502 mierzecki@esculap.pl
Mukanowski Tomasz 2013-12-03 KR + KN Chirurgia ogólna Biskupiec 48603769799 mukan@o2.pl
Narolewski Robert 2011-06-22 KR Neurochirurgia Szczecin 48602649364 rnarolewski@hotmail.com
Pędzisz Piotr 2013-01-01 KR Warszawa 48606654880 piotrek.pedzisz@yahoo.com
Piechocka Magdalena 2013-10-09 KR + KN Radiologia ogólna Wrocław 48606227232 piechockam@wp.pl
Piechocki Jacek 2013-10-09 KR + KN Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna hyperbaryczna Wrocław 48601700161
Pietrzak Krzysztof 2011-10-30 KR Bielsko-Biała 48601367974 kpietrzak@hospital.com.pl
Pigoń Maciej Cezary 2012-08-21 KR Skierniewice
Podziewski Maciej 2014-12-31 KR Olsztyn 48508021161 mapo9@wp.pl
Popielarz Marek 2012-06-19 KR Pediatria, Pulmonologia, Alergologia Poznań
Popiołek Agnieszka 2011-06-22 KR Gryfice 48913845913 umbraap@poczta.onet.pl
Przyborowska-Siwicka Elżbieta 2013-07-08 KR + KN Miastko 48502030696
Przybylska Iwona 2016-10-17 KR + KN Neurologia Poznań 48602138144 iwprzyb@gmail.com
Rawdanowicz Juliusz 2014-12-31 KR warszawa 48501706155 juliusz.rawdanowicz@gmail.com
Repetowski Marcin 2012-09-11 KR Łódź
Rodak Katarzyna 2014-12-31 KR Bielsko-Biała 48600324064 doktorkasia@gmail.com
Rudnicki Zbigniew 2013-07-08 KR Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Jelenia Góra 48601751474 z.rudnicki@wp.pl
Rymaszewski Jarosław 2013-07-29 KR Bydgoszcz 48505310810 jaroslaw.rymaszewski@wp.pl
Rymer Weronika 2012-06-19 KR Choroby zakaźne Wrocław 48608433239 weronika.rymer@gmail.com
Sabaciak-Makuch Małgorzata 2014-11-04 KR Płock 48694613912
Sakowicz Marek 2011-06-22 KR Medycyna rodzinna Białystok 48513438418
Sićko Zdzisław 2015-01-01 KR + KN Anestezjologia i intensywna terapia, Medycyna hyperbaryczna Gdynia
Siwiński Dariusz 2012-07-03 KR Poznań 48602667437 darsiw@yahoo.com
Skibicka Magdalena 2012-06-18 KR Bydgoszcz 48512969172 askibic@mail.atr.bydgoszcz.pl
Skrzypek Witold 2012-06-18 KR Wrocław
Sławek Roman 2013-06-02 KR Kraków 48502226005 romi20@wp.pl
Sokołowski Lech 2012-06-18 KR Gryfino
Sroka Paweł 2011-06-22 KR Łódź 48501578227 pawelsroka@tlen.pl
Staruszkiewicz Tomasz 2014-12-31 KR Łęczyca 48603610248 kiss2@wp.pl
Suszko Marzena Joanna 2014-06-01 KR + KN Ginekologia i położnictwo Reszel 48502748325 marzena.suszko@neostrada.pl
Swolkień Michał 2014-12-31 KR Kraków 48501429296 mswolkien@gmail.com
Szczygieł Jacek 2014-06-07 KR + KN Medycyna pracy Słupsk 48601635885 jacek.szczygiel@interia.pl
Szkudlarek Paweł 2014-12-31 KR Dymaszewo Nowe 48605783201 szkudlap@poczta.onet.pl
Szlawski Mirosław 2014-12-31 KR Kardiologia Łódź 48601995783 m.szlawski@plusnet.pl
Szrajda Monika 2011-06-22 KR Bydgoszcz 48791007113 mszrajda@wp.pl
Szymczak Robert Konrad 2008-11-18 KR Gdańsk 48667674141 medeverest@wp.pl
Szymczak Robert 2014-12-31 KR Gdańsk 48667674141 nepall_2000@o2.pl
Szymczak Alicja 2015-12-31 KR Choroby wewnętrze Koszalin 48609529619
Tomaszewski Dariusz 2012-06-01 KR Warszawa
Tomsza Krzysztof 2012-10-11 KR Medycyna ratunkowa Opole 48512208997 krzysiut@interia.pl
Tupikowski Krzysztof 2011-07-26 KR Urologia Wrocław 48660442252 tupik@epf.pl
Turkiewicz Krzysztof 2012-06-18 KR Radiologia ogólna Kalisz 48603654926 krzysztoftu@esculap.pl
Turzańska Katarzyna 2014-12-31 KR Kraków 48788973064 Cathurin@gmail.com
Wasilewska Agata 2014-12-31 KR Warszawa 48667952267 agatakoniuszyk@yahoo.pl
Wełna Artur 2014-12-31 KR Jastrzębie 48604263375 arturwelna@wp.pl
Werner Beata 2014-12-31 KR Mikołów 48606338681 beatawer@gmail.pl
Wichrowski Robert 2012-06-21 Piotrków Trybunalski
Wieczorek Bartosz 2012-06-18 KR Bytom bwieczorek@zbmzdrowie.pl
Wojda Emil 2013-06-30 KR Choroby wewnętrze Halinów 48607462694 emilwojda@wp.pl
Wojtyna Janusz 2012-06-18 KR Skoczów 48608530838 j.wojtyna@stomatologia.ox.pl
Wolański Romuald 2014-12-31 KR Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Bydgoszcz 48601936061 wolaro@poczta.onet.pl
Woliński Andrzej 2014-12-31 KR Lublin 48600383940 anwolin@gmail.com
Wołyniec Paweł 2018-07-01 KR Suwałki 48606935385  wolek-vismaior99@wp.pl
Woźny Przemysław 2015-11-03 KR Medycyna rodzinna Leszno 48601637241 pwozny@mp.pl
Wrzesiński Stefan 2013-06-30 KR  Otolaryngolog Włocławek 48606713344 stefan.wrzesinski@onet.pl
Zamęcka Elżbieta 2012-06-18 KR  Choroby wewnętrze Warszawa 48501729629 ezam@ceti.pl
Zapolski Maciej 2012-07-02 KR Poznań
Zieliński Jacek 2012-06-19 KR Elbląg jzlotow@poczta.onet.pl

aktualizacja 10.07.2013r.

Zakres uprawnień:

  • KR – Kwalifikowanie do płetwonurkowania rekreacyjnego
  • KR + KN – Kwalifikowanie do płetwonurkowania rekreacyjnego + kwalifikowanie niepełnosprawnych

 

 

Tagi:

Share:

Szukaj
Popularne wpisy

Odszedł Andrzej Czwenar…

Praca biura OCSP KDP PTTK w dniu 11.04.2024 r.

Życzenia Wielkanocne

0
Twój koszyk jest pusty

Wygląda na to, że nie dodał Pan/i jeszcze żadnych produktów do koszyka.

Przeglądaj produkty