Lista aktywnych instruktorów 2020 ważna do 31.01.2021 *


↓ Pokaż oznaczeniaLiczba instruktorów: 277

Nazwisko i imięMMNMZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMFMAMPEMSMPWMRMJMTMGBMKBMEKMPMMMPMFDMGPMZNMPKMPP
Antonowicz RyszardM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE  MR    MEKMPM      
Arkuszyński RadosławM1    MWMMSS                    
Bancewicz MichałM1                          
Barchański JerzyM1  MNOMNA      MPE               
Barszczewski CezaryM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB2 MPM   MZN MPP1
Batorski Michał M2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    MPK 
Bazdyga Marek M1MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE         MMP     
Bączyński AdamM1  MNOMNA      MPE MPW             
Bąkowski AdrianM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Benducka ElżbietaM2MN1 MNOMNAMWMMSS    MPE MPW             
Berendt RomanM2  MNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM      
Białas MariuszM1  MNOMNA      MPEMS1       MPM   MZN  
Biegaj TomaszM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Bielawski MariuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Bochniak MarekM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Bołądz RomanM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM      
Borsuk MarekM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP   
Brajta MichałM2     MSSMPL                   
Bruski ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPMMMP     
Buchta RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1 MPM      
Buczek HubertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Bugajczyk ArkadiuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Bujak PatrykM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Bujniewicz ZbyszkoM1  MNOMNA      MPE               
Burak ArkadiuszM1 MZBMNOMNA MSS    MPE        MPMMMP     
Cepin MaciejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM      
Chmara AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Chodakowski KrzysztofM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM      
Chomentowski StanisławM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2MGB  MPMMMP     
Chyliński KrzysztofM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE               
Ciomcia ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Cyganek BogusławM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM      
Cynarski TomaszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW      MPM  MGP   
Czaczkowski PiotrM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB1 MPM   MZN MPP1
Czaiński PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Ćwieluch MariuszM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM      
Dałek Cezary KrzysztofM3     MSSMPL                   
Dąbrowa MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Dąbrowski MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS2MPWMR MT1MGBMKB2MEKMPMMMP MGP   
Derek RomualdM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM      
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  MNOMNA    MF1 MPE        MPM      
Dominiak KrzysztofM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW     MEKMPMMMP     
Drężek ArkadiuszM1  MNOMNA MSS    MPE MPW    MKB1 MPM      
Drucis ŁukaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Dudkiewicz AndrzejM1 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Dunisławska HannaM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Durczak ArturM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM      
Dyba PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE               
Dynowski PiotrM1MN1 MNOMNA MSS    MPE       MEK       
Dziadosz JarosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1
Filipiak RafałM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1
Filipiuk DariuszM2MN2MZBMNOMNAMWM MPL   MPE MPW             
Filochowski WojciechM2MN1MZB    MPL   MPE        MPM      
Frankiewicz TomaszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Gabryelski JarosławM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN  
Gajda SławomirM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Galicki RomanM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM      
Gałach RyszardM3MN1    MSSMPL                   
Gawin PiotrM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Gizan PawełM1                          
Glezman BartłomiejM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Głyżewski KrystianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Gocławska EwaM1                          
Golik PawełM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPWMR  MGB   MMP     
Goszczyński RobertM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW MJ2MT1 MKB2 MPM  MGP   
Góralski TomaszM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Górny MichałM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPWMR  MGBMKB1MEKMPM     MPP1
Górski ZdzisławM3MN1   MWMMSSMPL                   
Górzyński JarosławM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPWMR            
Graczyk DominikM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE   MJ1  MKB1 MPM   MZNMPK 
Grygorczyk KarolM1  MNOMNA      MPE        MPM      
Grzejdziak TomaszM1MN1 MNOMNA MSS             MPM      
Grzelak MaciejM2                          
Haczyk MarekM2 MZBMNOMNA      MPE MPW             
Haftka DawidM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM      
Harmacki JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Haryk Łukasz                           
Hernik TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Huber WiesławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Jabłońska EwaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Jabłoński AdamM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPEMS1MPW   MGBMKB1 MPMMMP    MPP1
Jakubik MateuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN  
Jakubowicz BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Janicki KrzysztofM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB  MPMMMP  MZN  
Jurkiewicz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Kaliciński WojciechM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1
Kapiec WłodzimierzM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP     
Karasiński JakubM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE               
Karpicki EugeniuszM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM      
Kasiński AndrzejM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW             
Kasprzak MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPEMS1MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGP MPKMPP1
Kata TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM      
Kaźmierczak WojciechM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP     
Kędzia KrzysztofM2  MNOMNA      MPE        MPM      
Kibitlewski RemigiuszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Kierepka MirosławM3MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGBMKB1 MPMMMP     
Kindler BartłomiejM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Kisiel GrzegorzM1  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP     
Kobierzycki BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM      
Konieczny RadosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE               
Kontny BartoszM2MN1 MNOMNA MSSMPL  MAMPE MPW      MPM      
Korandy RobertM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW  MT2          
Korniejenko KingaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW    MKB2 MPM      
Koronkiewicz WojciechM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Kotlewski KazimierzM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM      
Kowalewski AdamM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB2 MPM      
Kowalik ArkadiuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1
Kowalski GrzegorzM3MN1MZBMNOMNAMWM MPL   MPE MPW   MGB         
Kowalski PiotrM2 MZBMNOMNA  MPL MF1 MPE MPW             
Kozakiewicz AdamM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGB  MPMMMP MGPMZN  
Kozakiewicz JarosławM1  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP     
Krajewska PaulaM1                          
Krakowski Piotr PawełM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM      
Krewski CzesławM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW             
Król ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW MJ1  MKB2MEK     MPK 
Kruk PawełM1  MNOMNA      MPE               
Kryże MarekM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Krzycki JacekM1  MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM      
Ksycki MarekM1MN1MZBMNOMNAMWM     MPE               
Kuc MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Kurtiak MarianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL MF1 MPE MPW     MEK      MPP1
Kurzawski TomaszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2          
Kuźmicz RafałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Kuźnicki MarcinM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Kwapień Waldemar M2MN1    MSSMPL                   
Kwiatkowski MarcinM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE     MGB  MPM      
Kwiatkowski ZbigniewM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP     
Kwidziński WojciechM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW            MPP1
Ladra DariuszM2                          
Laskowski PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE       MEKMPM     MPP1
Latkiewicz GrzegorzM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW      MPM      
Lempart ŁukaszM1                       MZN  
Lewandowski MariuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1  MMP     
Lewaśkiewicz Ireneusz M1MN1 MNOMNAMWMMSSMPL     MPW             
Lewicki MarekM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Liciago Paweł M1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM      
Lipka-Auguścik WitoldM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Lisaj BartoszM1MN1 MNOMNAMWMMSS                    
Lisiak PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM      
Liszka MirosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1 MPMMMP  MZN  
Literski PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM      
Litwin ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE      MKB2 MPM   MZN MPP1
Litwin BartoszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Łabaj PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1    
Ławnicki ŁukaszM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE               
Łątkowski MichałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Łepkowski SebastianM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW       MMP     
Łucyn MirosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1
Łyżwiński JacekM1  MNOMNAMWM MPL   MPE        MPM      
Madera PatrykM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Majas MarekM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM      
Majdosz RobertM2MN1MZBMNOMNA MSS  MF1 MPE MPW             
Majewski WłodzimierzM2  MNOMNA      MPE               
Martynowicz PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Marzec JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Masłek DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM      
Matkowska MałgorzataM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1    
Mattya WaldemarM1                          
Matysiak BłażejM1                          
Miemiec Emanuel M1                          
Miklaszewski MarekM3  MNOMNA MSSMPL   MPE               
Mikliński JanM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP   
Mikucki PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1 MPMMMP     
Miłosz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Mokwa MariuszM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Morawski Marcin KrzysztofM1  MNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1
Moszyk MarekM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPMMMP     
Naczk TomaszM2 MZBMNOMNA    MF1 MPE MPW             
Narel MarekM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Nieckarz PiotrM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1MEKMPMMMP  MZN  
Niedzielski ZbigniewM1 MZBMNOMNA      MPE        MPM      
Nowodyła DanielM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE          MFD1    
Okoński MarcinM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW             
Olechnowicz TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Olszewski MichałM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM      
Orżyński PrzemysławM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   MZN MPP1
Osiński RobertM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW    MKB1        
Ościk PawełM3MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1  MMP     
Ozga MariuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE    MT1   MPM      
Paleta MaciejM3    MWMMSSMPL                   
Paluch PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM      
Paszczuk BartłomiejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM      
Patkiewicz JózefM3  MNOMNA      MPE MPW          MZN  
Pędzisz PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM      
Piątek RafałM1                          
Piekarski ArkadiuszM2                          
Piłat PawełM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE      MKB2 MPM      
Polak Jacek                      MFD1    
Popek MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS   MAMPE MPW      MPM      
Popowski WaldemarM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGB  MPM      
Posłuszny MaciejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB1 MPM  MGP   
Pożarycki RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Prymas KrystianM1MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1      MEKMPMMMP     
Pszczółkowski JacekM1      MPL                   
Pydyn AndrzejM2  MNOMNAMWMMSSMPL  MAMPE MPW             
Pytel MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Radecka IzabelaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN  
Radka KrzysztofM1  MNOMNAMWM    MAMPE               
Rast Jacek ArturM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1        
Romańczuk JanuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM      
Rosołowski ArturM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP     
Roszkowski TomaszM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM      
Rozciecha MariuszM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW             
Różalski MarekM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW             
Rudnicki DariuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Rumiński MarcinM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Rutkowski DawidM3MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW  MT2   MPM  MGP  MPP1
Rybicki PiotrM1MN1   MWMMSSMPL            MPM      
Sęk JakubM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Siciński KacperM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Siwek AdamM1  MNOMNA      MPE        MPM      
Skamrot MarekM1  MNOMNA      MPE               
Skoczyński MichałM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1
Skrodzki WitoldM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1          
Sławiński RafałM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE               
Słoniewski PiotrM2MN1MZB        MPE               
Słucki AdamM3MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW  MT2 MKB1MEKMPM  MGP   
Słucki IreneuszM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGPMZN  
Sobański AdamM1  MNOMNA      MPE               
Sobierański CezaryM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Sokołowski Radosław M1  MNOMNA MSS    MPE               
Spiradek WojciechM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM      
Srebrowski RadosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN  
Stachowiak PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPMMMP     
Stachura TadeuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW      MPM   MZN MPP1
Stalewski KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Staufer-Kaminski WojciechM1 MZBMNOMNA      MPE               
Stefanek BartoszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP     
Stefański KrzysztofM1  MNOMNA      MPE               
Stelmachowicz GrzegorzM1 MZBMNOMNA      MPE MPW      MPM      
Stępień AleksandraM2MN1    MSS                    
Stępień MarekM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW   MGB         
Stróżyk ArkadiuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Strzelecki RobertM1MN1 MNOMNA MSS    MPE               
Suchanek LeszekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Szajnert WitoldM1MN1 MNOMNAMWM MPL   MPE               
Szcześniak WacławM1 MZBMNOMNA MSS    MPE               
Szczudło EwaM1MN1 MNOMNA MSS    MPE               
Szostek GrzegorzM1 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP     
Szulc SebastianM1MN1 MNOMNA MSS    MPE               
Szuster JakubM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW             
Szwajcer RyszardM2MN1 MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD1    
Szych SławomirM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP   
Szydło KrzysztofM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW     MEKMPMMMP  MZNMPK 
Szymkiewicz MarekM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP     
Szynkiewicz PiotrM1  MNOMNA      MPE               
Ścieślicki MarcinM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Świątkiewicz JakubM2MN2 MNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW    MKB1 MPM      
Świder WiesławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Tomaszek MaciejM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM      
Trybała WitoldM2  MNOMNA      MPE               
Tuchliński WojciechM2MN2   MWMMSSMPL        MT2      MGP   
Tulaja WojciechM1                       MZN  
Wajdyk MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGBMKB2 MPM  MGPMZN MPP1
Wajdyk Patrycja M1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM      
Walczyk RomanM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1    
Warchoł MichałM1  MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM      
Wasiak SzymonM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB1 MPMMMP    MPP1
Wilk RobertM1          MPE               
Wiśniewski FilipM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Wiśniowicz ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE    MT1   MPM  MGP   
Wiśniowski MichałM2MN1MZB        MPE       MEKMPM      
Witalis BartoszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW     MEKMPM   MZN  
Witt SławomirM2                          
Władyka AleksanderM1     MSS                    
Wojtyś PiotrM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM      
Wójcik SylwesterM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD1    
Zachara JacekM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW             
Zajdel ZbigniewM2 MZBMNOMNA      MPE MPW          MZN  
Zakrzewski MariuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGB         
Zawadka SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Zieliński SebastianM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Zwetler AndrzejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW      MPM  MGP   
Żelazny TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM      
Żeromski StefanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE               
Żukowski MaciejM1MN1    MSSMPL                   
Żychliński AntoniM3MN1 MNO                       

↑ do góry


Oznaczenia:
KodOpis
M1 INSTRUKTOR
M2 INSTRUKTOR
M3 INSTRUKTOR
MN1INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MN2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MZBINSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM
MNOINSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO
MNAINSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO
MWMINSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO
MSSINSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM
MPLINSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO
MFIINSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO
MFI1Instruktor Filmowania Podwodnego
MFI2Zaawansowany Instruktor Filmowania Podwodnego
MF1INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ
MF2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ
MA INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ
MPEINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA
MS1INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MS2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MPWINSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO
MR INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR
MJ1INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MJ2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MT1INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MT2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MGBINSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH
MKB1INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MKB2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MEKINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA
MPMINSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO
MMPINSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ
MFD1INSTRUKTOR FREEDIVINGU
MFD2INSTRUKTOR FREEDIVINGU
MGPINSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO
MZNINSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
MPKINSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA DZIAŁAŃ PROOBRONNYCH I KRYZYSOWYCH
MPP1Instruktor Pierwszej Pomocy w Nurkowaniu

↑ do góry

==

* W ramach przedłużenia uprawnień instruktorskich uprawnienia ważne są do 31.01 roku następnego

==