Lista aktywnych instruktorów 2019 ważna do 31.01.2020 *


↓ Pokaż oznaczeniaLiczba instruktorów: 135

Nazwisko i imięMMNMZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMFMAMPEMSMPWMRMJMTMGBMKBMEKMPMMMPMFDMGPMZN
Bancewicz MichałM1                        
Barszczewski CezaryM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB2 MPM   MZN
Batorski Michał M1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Bączyński AdamM1  MNOMNA      MPE MPW           
Berendt RomanM2  MNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM    
Biegaj TomaszM1  MNOMNA      MPE             
Bołądz RomanM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM    
Bruski ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPMMMP   
Buchta RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1 MPM    
Buczek HubertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Chmara AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Chomentowski StanisławM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2MGB  MPMMMP   
Ciechanowicz JanM2MN2 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB       
Cieśluk JerzyM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW           
Ciomcia ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM    
Cyganek BogusławM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM    
Cytlau KatarzynaM2MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE MPW           
Czaczkowski PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN
Czaiński PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Ćwieluch MariuszM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM    
Dałek Cezary KrzysztofM3     MSSMPL                 
Dąbrowski MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS2MPWMR MT1MGBMKB2MEKMPMMMP MGP 
Derek RomualdM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM    
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  MNOMNA    MF1 MPE        MPM    
Dudkiewicz AndrzejM1 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM    
Dunisławska HannaM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM    
Dunisławski RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPEMS1MPW    MKB1 MPM    
Dyba PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE             
Dynowski PiotrM1MN1 MNOMNA MSS    MPE       MEK     
Filipiak RafałM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM    
Filochowski WojciechM2MN1MZB    MPL   MPE             
Gabryelski JarosławM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN
Gajda SławomirM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Głyżewski KrystianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM    
Goszczyński RobertM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW MJ2MT1 MKB2 MPM  MGP 
Góralski TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Górny MichałM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPWMR  MGBMKB1MEKMPM    
Górski ZdzisławM3MN1   MWMMSSMPL                 
Graczyk DominikM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE   MJ1  MKB1 MPM   MZN
Haczyk MarekM2 MZBMNOMNA      MPE MPW           
Jakubik MateuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN
Jakubowicz BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM    
Jana Tadeusz M1MN1    MSSMPL                 
Janicki KrzysztofM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB  MPMMMP  MZN
Kaliciński WojciechM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Kapiec WłodzimierzM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP   
Karasiński JakubM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE             
Kasiński AndrzejM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW           
Kasprzak MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGP 
Kata TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM    
Kisiel GrzegorzM1  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP   
Kobierzycki BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM    
Konieczny RadosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE             
Korniejenko KingaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW    MKB1 MPM    
Kowalik ArkadiuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Kozakiewicz AdamM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGB  MPMMMP MGPMZN
Krakowski Piotr PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM    
Król ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW MJ1  MKB2      
Kruk PawełM1  MNOMNA      MPE             
Kryże MarekM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM    
Krzycki JacekM1  MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM    
Kwapień Waldemar WM2MN1    MSSMPL                 
Laskowski PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE       MEKMPM    
Latkiewicz GrzegorzM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW      MPM    
Lewandowski MariuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1  MMP   
Lewaśkiewicz Ireneusz M1MN1 MNOMNAMWMMSSMPL     MPW           
Lipka-Auguścik WitoldM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM    
Lipko ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPEMS1MPW      MPM    
Literski PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM    
Łabaj PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1  
Majas MarekM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM    
Majdosz RobertM2MN1MZBMNOMNA MSS  MF1 MPE MPW           
Masłek DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM    
Mattya WaldemarM1                        
Miklaszewski MarekM3     MSSMPL                 
Mikliński JanM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP 
Mikołajczyk GrzegorzM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPMMMP   
Miłosz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Morawski Marcin KrzysztofM1  MNOMNA MSS    MPE        MPM    
Naczk TomaszM2 MZBMNOMNA    MF1 MPE MPW           
Narel MarekM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW           
Niedzielski ZbigniewM1 MZBMNOMNA      MPE             
Nowodyła DanielM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE          MFD1  
Olechnowicz TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Orżyński PrzemysławM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   MZN
Otto RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM    
Paszczuk BartłomiejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM    
Piątek RafałM1                        
Piłat PawełM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM    
Polak Jacek                      MFD1  
Popek MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS   MAMPE MPW      MPM    
Popowski WaldemarM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGB  MPM    
Posłuszny MaciejM1                        
Pożarycki RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM    
Radecka IzabelaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN
Roszkowski TomaszM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM    
Różalski MarekM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW           
Rudnicki DariuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM    
Samsel JarosławM3MN1MZBMNOMNA MSSMPLMFIMF2 MPE MPW           
Sęk JakubM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Siwek AdamM1  MNOMNA      MPE        MPM    
Skalski RafałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPMMMP  MZN
Skrodzki WitoldM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1        
Sławiński RafałM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE             
Słoniewski PiotrM2MN1MZB        MPE             
Słucki AdamM3MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW  MT2 MKB1MEKMPM  MGP 
Słucki IreneuszM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGPMZN
Sobierański CezaryM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Spiradek WojciechM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM    
Srebrowski RadosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN
Stachura TadeuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW      MPM   MZN
Stalewski KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Stróżyk ArkadiuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM    
Suchanek LeszekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Sudoł KrzysztofM2  MNOMNA      MPE             
Szajnert WitoldM1MN1 MNOMNAMWM MPL   MPE             
Szczudło EwaM1MN1 MNOMNA MSS    MPE             
Szwajcer RyszardM2MN1 MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD1  
Szych SławomirM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP 
Szydło KrzysztofM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   MZN
Szymkiewicz MarekM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP   
Szynkiewicz PiotrM1  MNOMNA      MPE             
Wajdyk MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGBMKB1 MPM  MGPMZN
Walczyk RomanM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1  
Wasiak SzymonM1 MZBMNOMNA MSS    MPE        MPMMMP   
Wiśniowicz ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE    MT1   MPM  MGP 
Wiśniowski MichałM2MN1MZB        MPE             
Witt SławomirM2                        
Wójcik SylwesterM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD1  
Zachara JacekM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW           
Zawadka SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Zawieja TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE             
Zwetler AndrzejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW      MPM  MGP 
Żelazny TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    
Żychliński AntoniM3MN1 MNO                     

↑ do góry


Oznaczenia:
KodOpis
M1 INSTRUKTOR
M2 INSTRUKTOR
M3 INSTRUKTOR
MN1INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MN2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MZBINSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM
MNOINSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO
MNAINSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO
MWMINSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO
MSSINSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM
MPLINSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO
MFIINSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO
MF1INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ
MF2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ
MA INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ
MPEINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA
MS1INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MS2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MPWINSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO
MR INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR
MJ1INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MJ2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MT1INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MT2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MGBINSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH
MKB1INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MKB2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MEKINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA
MPMINSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO
MMPINSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ
MFD1INSTRUKTOR FREEDIVINGU "I"
MFD2INSTRUKTOR FREEDIVINGU "II"
MGPINSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO
MZNINSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

↑ do góry

==

* W ramach przedłużenia uprawnień instruktorskich uprawnienia ważne są do 31.01 roku następnego

==