Lista aktywnych instruktorów 2022 ważna do 31.01.2023*


↓ Pokaż oznaczeniaLiczba instruktorów: 241

Nazwisko i imięMMNMZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMFMAMPEMSMPWMRMJMTMGBMKBMEKMPMMMPMFDMGPMZNMPKMPPMRRMRT
Antonowicz RyszardM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE  MR    MEKMPM        
Arkuszyński RadosławM1    MWMMSS                      
Baliga GrzegorzM1MN1 MNOMNA MSS    MPE                 
Bancewicz MichałM1                            
Barszczewski CezaryM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB2 MPM   MZN MPP1  
Batorski Michał M2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM    MPKMPP1  
Bączyński AdamM1  MNOMNA      MPE MPW               
Białas MariuszM1  MNOMNA      MPEMS1       MPM   MZN    
Biegaj TomaszM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Bielawski MariuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Bochniak MarekM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM       MRT2
Bołądz RomanM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM        
Brończyk MaciejM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE                 
Bruski ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPMMMP       
Brzóska ArturM1         MA                  
Buchta RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1 MPM        
Buczek HubertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Bugajczyk ArkadiuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Bujniewicz ZbyszkoM1  MNOMNA      MPE                 
Burak ArkadiuszM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP       
Cepin MaciejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM        
Chmara AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1  
Chodakowski KrzysztofM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM        
Chomentowski StanisławM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2MGB  MPMMMP       
Chuta JakubM2MN2MZBMNO MWMMSS    MPE MPW  MT1 MKB1          
Chyliński KrzysztofM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE                 
Ciechanowicz JanM2MN2 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB           
Ciomcia ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Cyganek BogusławM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM        
Cynarski TomaszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW      MPM  MGP     
Czaczkowski PiotrM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB1 MPM   MZN MPP1  
Czaiński PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Ćwieluch MariuszM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM        
Dałek Cezary KrzysztofM3     MSSMPL                     
Dąbrowa MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Dąbrowski MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS2MPWMR MT1MGBMKB2MEKMPMMMP MGP     
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  MNOMNA    MF1 MPE        MPM        
Dominiak KrzysztofM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW     MEKMPMMMP       
Drężek ArkadiuszM1  MNOMNA MSS    MPE MPW    MKB1 MPM        
Drucis ŁukaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM    MPK   
Dunisławska HannaM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Durczak ArturM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Dyba PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE                 
Dynowski PiotrM1MN1 MNOMNA MSS    MPEMS1      MEK         
Dziadosz JarosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1  
Filipiak RafałM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM     MPP1  
Filochowski WojciechM2MN1MZB    MPL   MPE        MPM        
Gabryelski JarosławM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN    
Gajda SławomirM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Gawin PiotrM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Gizan PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE                 
Głyżewski KrystianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Golik PawełM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPWMR  MGB   MMP       
Goszczyński RobertM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW MJ2MT1 MKB2 MPM  MGP     
Góralski TomaszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Górny MichałM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPWMR  MGBMKB1MEKMPM     MPP1  
Grabski BartoszM1                            
Graczyk DominikM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE   MJ2  MKB1 MPM   MZNMPK   
Grygorczyk KarolM1  MNOMNA      MPE        MPM        
Grzelak MaciejM2                            
Haczyk MarekM2 MZBMNOMNA      MPE MPW               
Harmacki JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1  
Hernik TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Herold Jacek                             
Jabłońska EwaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Jabłoński AdamM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPEMS1MPW   MGBMKB1 MPMMMP    MPP1  
Jakubowicz BogdanM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM        
Jana TadeuszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Janicki KrzysztofM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB  MPMMMP  MZN    
Jerka MichałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Jurkiewicz RobertM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Jusypenko Mateusz                             
Kaliciński WojciechM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1  
Kapiec WłodzimierzM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP       
Karasiński JakubM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE                 
Karpicki EugeniuszM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM        
Kasiński AndrzejM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Kasprzak MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPEMS1MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGP MPKMPP1  
Kata TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Kaźmierczak WojciechM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP       
Kędzia KrzysztofM2MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM        
Kędzierski Artur                             
Kibitlewski RemigiuszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Kisiel GrzegorzM1  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP       
Kobierzycki BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM        
Kobyliński KrzysztofM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW       MMP       
Konieczny KamilM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Konieczny RadosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE                 
Kontny BartoszM2MN1 MNOMNA MSSMPL  MAMPE MPW      MPM        
Korniejenko KingaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW    MKB2 MPM        
Koronkiewicz WojciechM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Kotlewski KazimierzM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM        
Kowalik ArkadiuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM  MGP  MPP1  
Kowalski PiotrM2 MZBMNOMNA  MPL MF1 MPE MPW               
Kozakiewicz AdamM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGBMKB1 MPMMMP MGPMZN    
Kozakiewicz JarosławM1  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP       
Kozioł MarekM2MN1 MNO MWMMSSMPL                     
Krajewska PaulaM1                            
Krakowski PiotrM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE    MT1 MKB2 MPM  MGP     
Krewski CzesławM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Król ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW MJ2  MKB2MEK     MPKMPP1  
Kruk PawełM1  MNOMNA      MPE                 
Kryże MarekM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM        
Krzycki JacekM1  MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM     MPP1  
Ksycki MarekM1MN1MZBMNOMNAMWM     MPE                 
Kuc MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Kuchciński Piotr                             
Kurtiak MarianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL MF1 MPE MPW     MEK      MPP1  
Kurzawski TomaszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2            
Kuśmierek PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Kuźmicz RafałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Kuźnicki MarcinM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW               
Kwiatkowski ZbigniewM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB2 MPMMMP MGP     
Kwidziński WojciechM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW           MPKMPP1  
Lasiecki SławomirM2                            
Laskowski PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE       MEKMPM     MPP1  
Latkiewicz GrzegorzM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW      MPM        
Lempart ŁukaszM1MN1    MSS             MPM   MZN    
Lenartowicz Marek                             
Lewandowski MariuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE      MKB1  MMP       
Lewaśkiewicz Ireneusz M1MN1 MNOMNAMWMMSSMPL     MPW               
Lewicki MarekM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW               
Lipka-Auguścik WitoldM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM        
Lipko ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPEMS1MPW      MPM        
Lisaj BartoszM1MN1 MNOMNAMWMMSS                      
Lisiak PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM        
Liszka MirosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1 MPMMMP  MZN    
Literski PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM        
Litwin ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE      MKB2 MPM   MZN MPP1  
Litwin BartoszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Ławnicki ŁukaszM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE                 
Łątkowski MichałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Łepkowski SebastianM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW       MMP       
Łucyn MirosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM     MPP1  
Łyżwiński JacekM1  MNOMNAMWM MPL   MPE        MPM        
Majas MarekM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM     MPP1  
Majdosz RobertM2MN1MZBMNOMNA MSS  MF1 MPE MPW               
Majewski WłodzimierzM2  MNOMNA      MPE                 
Martynowicz PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Marzec JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Masłek DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM        
Mattya WaldemarM1                            
Matysiak BłażejM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Miklaszewski MarekM3  MNOMNA MSSMPL   MPE                 
Mikliński JanM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP     
Mikołajczyk GrzegorzM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPMMMP       
Mikucki PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1 MPMMMP      MRT1
Miłosz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM        
Moszyk MarekM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPMMMP       
Motylewski BernardM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE         MMP       
Mularski SławomirM1                            
Napierajczyk Zenon MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM        
Nieckarz PiotrM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1MEKMPMMMP  MZN    
Niedzielski ZbigniewM1 MZBMNOMNA      MPE        MPM        
Nowodyła DanielM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE          MFD1      
Ogonowski JacekM2  MNOMNA      MPE                 
Okoński MarcinM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW               
Olechnowicz TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Olszewski MichałM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM        
Orżyński PrzemysławM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM   MZN MPP1  
Osiński RobertM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW    MKB1          
Otto RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM        
Paluch PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Partyka AgnieszkaM1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM        
Paszczuk BartłomiejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM        
Patkiewicz JózefM3  MNOMNA      MPE MPW          MZN    
Pędzisz PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM     MPP1  
Piątek RafałM1                            
Piłat PawełM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE      MKB2 MPM        
Popowski WaldemarM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGB  MPM        
Posłuszny MaciejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1     MKB2 MPM  MGP     
Pożarycki RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM        
Pszczółkowski JacekM1      MPL                     
Pydyn AndrzejM2  MNOMNAMWMMSSMPL  MAMPE MPW               
Pytel MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Radecka IzabelaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGPMZN    
Romańczuk JanuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM        
Rosołowski ArturM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP       
Roszkowski TomaszM3MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM        
Rozciecha MariuszM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Różalski MarekM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW               
Rumiński MarcinM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE      MKB1 MPMMMP    MPP1  
Rybarczyk KrzysztofM1  MNOMNA      MPE        MPM        
Ryniecki Mikołaj                             
Sęk JakubM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Siciński KacperM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM        
Siwek AdamM1  MNOMNA      MPE        MPM        
Skoczyński MichałM1MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM     MPP1  
Skrodzki WitoldM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1            
Sławiński RafałM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE                 
Słoniewski PiotrM2MN1MZB        MPE        MPM        
Słucki AdamM3MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW  MT2 MKB1MEKMPM  MGP     
Słucki IreneuszM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW  MT2MGBMKB1MEKMPM  MGPMZNMPKMPP1  
Sokołowski Radosław M1 MZBMNOMNA MSS    MPE                 
Srebrowski RadosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   MZN    
Stachowiak PawełM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP       
Stachura TadeuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW      MPM   MZN MPP1  
Starnawski KrzysztofM2MN2   MWMMSS     MS2 MRMJ2  MKB2          
Stefański KrzysztofM1  MNOMNA      MPE                 
Stelmachowicz GrzegorzM1 MZBMNOMNA      MPE MPW      MPM        
Stępień AleksandraM2MN1    MSS                      
Stróżyk ArkadiuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Suchanek LeszekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Szajnert WitoldM1MN1 MNOMNAMWM MPL   MPE                 
Szcześniak WacławM1 MZBMNOMNA MSS    MPE                 
Szczudło EwaM1MN1 MNOMNA MSS    MPE                 
Szkopiński MichałM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Szulc SebastianM1MN1 MNOMNA MSS    MPE                 
Szuster JakubM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Szwajcer RyszardM2MN1 MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD1      
Szych SławomirM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP     
Szydło KrzysztofM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW     MEKMPMMMP  MZNMPKMPP1  
Szymkiewicz MarekM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP       
Szynkiewicz PiotrM1  MNOMNA      MPE                 
Ścieślicki MarcinM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Świątkiewicz JakubM2MN2 MNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW    MKB1 MPM     MPP1  
Świder WiesławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM        
Tomaszek MaciejM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM        
Tomicki AndrzejM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPMMMP    MPP1  
Turzańska KatarzynaM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE              MPP1  
Wajdyk MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGBMKB2 MPMMMP MGPMZN MPP1  
Walczyk RomanM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MFD1      
Walijewski Grzegorz                             
Warchoł MichałM1  MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM     MPP1  
Wasiak SzymonM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE      MKB1 MPMMMP    MPP1  
Więcek MarekM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Wiśniowicz ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE    MT1   MPM  MGP     
Wiśniowski MichałM2MN1MZB        MPE      MKB1MEKMPM        
Wojtyś PiotrM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM        
Wójcik SylwesterM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM MFD2      
Wysoczański AdamM3                           MRT2
Zabłocki MichałM1                            
Zachara JacekM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW               
Zajdel ZbigniewM2 MZBMNOMNA      MPE MPW          MZN    
Zakrzewski MariuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1MGB           
Zawadka SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Zawieja TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE                 
Zwetler AndrzejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW      MPM  MGP     
Żelazny TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM        
Żeromski StefanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE                 
Żychliński AntoniM3MN1 MNO                         

↑ do góry


Oznaczenia:
KodOpis
M1 INSTRUKTOR
M2 INSTRUKTOR
M3 INSTRUKTOR
MN1INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MN2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MZBINSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM
MNOINSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO
MNAINSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO
MWMINSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO
MSSINSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM
MPLINSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO
MFIINSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO
MFI1Instruktor Filmowania Podwodnego
MFI2Zaawansowany Instruktor Filmowania Podwodnego
MF1INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ
MF2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ
MA INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ
MPEINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA
MS1INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MS2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MPWINSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO
MR INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR
MJ1INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MJ2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MT1INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MT2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MGBINSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH
MKB1INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MKB2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MEKINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA
MPMINSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO
MMPINSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ
MFD1INSTRUKTOR FREEDIVINGU
MFD2INSTRUKTOR FREEDIVINGU
MGPINSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO
MZNINSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
MPKINSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA DZIAŁAŃ PROOBRONNYCH I KRYZYSOWYCH
MPP1Instruktor Pierwszej Pomocy w Nurkowaniu
MRRINSTRUKTOR NURKOWANIA REBREATHEROWEGO REKREACYJNEGO
MRT1INSTRUKTOR NURKOWANIA REBREATHEROWEGO TECHNICZNEGO Poziom I
MRT2INSTRUKTOR NURKOWANIA REBREATHEROWEGO TECHNICZNEGO Poziom II
MRT3INSTRUKTOR NURKOWANIA REBREATHEROWEGO TECHNICZNEGO Poziom III

↑ do góry

==

* W ramach przedłużenia uprawnień instruktorskich uprawnienia ważne są do 31.01 roku następnego

==